BG Marathon – přehled účinkujících

 

  1. ročník – 6.9.1980
místo: Bor – zámek
konferoval: Josef Mladý
zvuk:  
   
účinkovali: Vega, Plzeň
  Petrus, Plzeň
  Cop, Plzeň
  Zvonky, Praha
  Chomouti, Praha
  Jan Žižka, Praha
  Domino, Praha
  Bleší cirkus, Ústí n.L.
  Dlouháni, Karlovy Vary
   

 

  2. ročník – 19.9.1981
místo: Bor – zámek
konferoval: Petr Vostřák
zvuk:  
   
účinkovali: Voraři, Bor
  Vrkoč, Plzeň
  Bodlák, Plzeň
  Hrb, Plzeň
  Předáci, Plzeň
  Vega, Plzeň
  Cop, Plzeň
  Petrus, Plzeň
  Dlouháni, Karlovy Vary
  Ztracená Karavana, Teplice
  Průdušky, Teplice
  Bobři, Č.Budějovice
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Pětačtyřicítka, Jablonec n.N.
  Zvonky, Praha
  B.Sýkora a přátelé, Praha
  Šlapací 5, Litvínov
  Bowle, Karviná
  Chomouti, Praha
   

 

  3. ročník – 4.9.1982
místo: Bor – zámek
konferoval: Petr Vostřák
zvuk:  
   
účinkovali: Voraři, Bor
  Ypsilon, Habartov
  Vrkoč, Plzeň
  Belasí, Bratislava
  Vrtáci, Vysočany
  Bleší Trh, Ústí n.L.
  Průšvih, Planá
  Předáci, Plzeň
  Jizerit, Liberec
  Zvonky, Praha
  Petrus, Plzeň
  Duha, Horní Slavkov
  Šlapací 5, Litvínov
  Větrník, Ústí n.L.
  Větrolam, ČSSR
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Průdušky, Teplice
  Chomouti, Praha
  Pětačtyřicítka, Jablonec n.N.
   

 

 

 

  4. ročník – 3.9.1983
místo: Bor – zámek
konferoval: Petr Vostřák
zvuk:  
   
účinkovali: Voraři, Bor
  Modrý den, Beroun
  Šmolka, Praha
  Ypsilon, Habartov
  Hrb, Plzeň
  Zrnko, Bratislava
  Jizerit, Liberec
  Unce, Karviná
  Dýně, Kdyně
  ChBQ, Plzeň
  Dlabenec, Plzeň
  Knírači, Liberec
  Bodlák, Plzeň
  Trosečníci
  Belasí, Bratislava
  Fragment, Bratislava
  Petrus, Plzeň
  Duha, Horní Slavkov
  Větrník, Ústí n.L.
  Šlapací 5, Litvínov
  Větrolam, Praha
  Chomouti, Praha
  Habr 2, Praha
   

 

  5. ročník – 1.9.1984
místo: Bor – zámek
konferoval: Petr Vostřák
zvuk:  
   
účinkovali: Voraři, Bor
  Knot, Plzeň
  Hrb, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Petrus, Plzeň
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Belasí, Bratislava
  Jizerská Protěž, Jablonec n.N.
  Poutníci, Praha
  Rebus, Litvínov
  Bluegrass Band, Jablonec n.N.
   

 

 

  6. ročník – 7.9.1985
místo: Bor – zámek
konferoval: Petr Vostřák
zvuk:  
   
účinkovali: Voraři, Bor
  Hrb, Plzeň
  Vrkoč, Plzeň
  Jižní vítr, Mladá Boleslav
  Newyjou, Praha
  Spektrum, Horní Slavkov
  Musil,Malach a spol., Liberec
  Zrnko, Bratislava
  Rebus, Litvínov
  Legrácka, Praha
  ChBQ, Plzeň
  Domino, Praha
  Furgon, Plzeň
  Copa je, Plzeň
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Poutníci, Praha
  Katalog, Ústí n.L.
   

 

  7. ročník – 6.9.1986
místo: Bor – sokolovna
konferoval: Milan Brož
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Jižní vítr, Mladá Boleslav
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Kopr, Olomouc
  Oáza, Poděbrady
  NotaBene, Praha
  Zrnko, Bratislava
  Katalog, Ústí n.L.
  Newyjou, Praha
  Musil,Malach a já, Liberec
  ChBQ, Plzeň
  Falton, Plzeň
  Hrb, Plzeň
  Copa je, Plzeň
  Bedrník, Liberec
   

 

  8. ročník – 5.9.1987
místo: Bor – sokolovna
konferoval: Milan Brož
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Katalog, Ústí n.L.
  Blanket, Praha
  Sírius, Praha
  Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Vědro, Brno
  Modrotisk, Jablonec n.N.
  NAMO, Jablonec n.N.
  Jan Bican, Ševětín
  NotaBene, Praha
  Šmolka, Týnec
   

 

  9. ročník – 3.9.1988
místo: Bor – sokolovna
konferoval: Milan Brož
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  Falton, Plzeň
  Hrb, Plzeň
  Oáza, Poděbrady
  NotaBene, Praha
  Blanket, Praha
  NAMO, Jablonec n.N.
  Spektrum, Horní Slavkov
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Bluegrass Country Ramblers, Drážďany NDR
  ….

A další ????

 

  10. ročník – 2.9.1989
místo: Bor – sokolovna
konferoval: Milan Brož
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Sírius, Praha
  NAMO, Jablonec n.N.
  Oáza, Poděbrady
  Centrum, Plzeň
  Vabank, Praha
  Uzel, Sokolov
  Country Styl, Police n.M.
  Forum, Praha
  Falton, Plzeň
  Bluegrass Trend, Praha
  Telegraph, Nový Bor
  Nová Sekce, Praha
  NotaBene, Praha
  Farmáři, Jablonec n.N.
  Cop, Plzeň
  Blanket, Praha
  Petrus, Plzeň
   

 

 

  11. ročník – 25.8.1990
místo: Bor – zámecký park
konferoval: Josef Mladý
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: …..
   
   
   
   
   
   
   

 

 

  12. ročník – 7.9.1991
místo: Borovany
konferoval:  
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: setkání přátel dobrého bluegrassu
   
   

 

 

  13. ročník – 5.9.1992
místo: Bor – kino
konferoval:  
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  ChBQ, Plzeň
  Fant, Plzeň
  …….
   

 

 

  14. ročník – 4.9.1993
místo: Borovany
konferoval:  
zvuk: Víťa Mařík
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Fant, Plzeň
  Kredenc, Plzeň
  Regress, Plzeň
  Wegeth Boys, Plzeň
  MHS, Plzeň
  Hák, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Bodlák, Rokycany
   

 

 

 

 

 

 

  15. ročník – 3.9.1994
místo: Borovany
konferoval: Milan Brož
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Wegeth Boys, Plzeň
  MHS, Plzeň
  Fant, Plzeň
  Forehand, Plzeň
  Kredenc, Plzeň
  Bluegrass Collection, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  BG Cwrkot, Police n.M.
  High Grass, Horšovský Týn
   

 

 

  16. ročník – 2.9.1995
místo: Borovany
konferoval: Míša Leicht
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Regress, Plzeň
  Forehand, Plzeň
  Fant, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Kontrast, Praha
  Brigáda, Praha
  EG Revival, Praha
  BG Cwrkot, Police n.M.
  Větráci, Kopidlno
  BG Quintet, Česká Lípa
  Modrotisk, Jablonec n.N.
  Hired Hands, Anglie
   

 

 

  17. ročník – 7.9.1996
místo: Borovany – sál
konferoval: Lukáš Krásný
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  MHS, Plzeň
  Forehand, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Grass Colors, Praha
  EG Revival, Praha
  Petr Brandejs Band, Česká Lípa
  High Grass, Horšovský Týn
  Duo Cis, Frýdštejn
  Modrotisk, Jablonec n.N.
  Větráci, Kopidlno
  Zvonky, Evropa
  GrassHoppers, Bratislava
   

 

 

 

 

 

  18. ročník – 6.9.1997
místo: Borovany
konferoval: Miki Prusík
zvuk: Vráťa Haissinger
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Regress, Plzeň
  Grass Cocktail, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Bluegrass Trend, Praha
  Modrotisk, Jablonec n.N.
  Větráci, Kopidlno
  High Grass, Horšovský Týn
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
   

 

 

  19. ročník – 5.9.1998
místo: Borovany – sál
konferoval: Miki Prusík
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Cent, Plzeň
  MHS, Plzeň
  Falton, Plzeň
  Forehand, Plzeň
  Union, Plzeň
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
  Fair Play Grass, Mladá Boleslav
  Větráci, Kopidlno
  High Grass, Horšovský Týn
   

 

 

  20. ročník – 4.9.1999
místo: Borovany
konferoval: Jarda Pertlíček + Michal Kovácz
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Forehand, Plzeň
  Falton, Plzeň
  MHS, Plzeň
  Union, Plzeň
  Bluegrass Collection, Plzeň
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
  High Grass, Horšovský Týn
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Cool Band, Praha
  Plyšová Ryba, Praha
  Linda Band, Praha
  Větráci, Kopidlno
  Modrotisk, Jablonec n.N.
  Bluegrass Fany, Břetislav
  Zdeněk Hampl, Německo
   

 

 

 

 

 

  21. ročník – 8.9.2001
místo: Borovany
konferoval: Jerry Štěrba
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  ChBQ, Plzeň
  Bluegrass Collection, Plzeň
  BlueGate, Plzeň
  Carrabina, Plzeň
  High Grass, Horšovský Týn
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Monogram, Praha
  Větráci, Kopidlno
  Bluegrass Fany, Břetislav
   

 

  22. ročník – 7.9.2002
místo: Borovany
konferoval: Jeňa Zeman
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: ChBQ, Plzeň
  Bluegrass Collection, Plzeň
  BlueGate, Plzeň
  Carrabina, Plzeň
  Gospel Train, Horšovský Týn
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Wejlet, Praha
  Album, Chomutov
  Větráci, Kopidlno
  Bluegrass Fany, Břetislav
  BG Cwrkot, východní Čechy
   

 

  23. ročník – 6.9.2003
místo: Borovany
konferoval: Jerry Štěrba + Jeroným Lešner
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Cop, Plzeň
  Kolekce, Plzeň
  BlueGate, Plzeň
  Carrabina, Plzeň
  Gospel Train, Horšovský Týn
  Hary Phill Band, Karlovy Vary
  Vabank Unit, Praha
  Nová Sekce, Praha
  Fámy, Praha
  Wejlet, Praha
  Větráci, Kopidlno
  Album, Chomutov
  BG Cwrkot, východní Čechy
  Two Flies Blue Eyes, Ústí n.L.
  Kvintet, Písek
   

 

  24. ročník – 4.9.2004
místo: Borovany
konferoval: Jerry Štěrba
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: předkapela
  Wejlet
  Bluegrass Fany
  Kolekce
  Album
  BlueGate
  Nová Sekce
  Cop
  Vabank Unit
  Brzdaři
  Monogram
  Kvintet
  Carrabina
   

 

  25. ročník – 3.9.2005
místo: Borovany
konferoval: Petr Hubacz
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Flastr
  Bluegrass Fany
  Carrabina
  BG Cwrkot
  ChBQ
  BlueGate
  Hary Phill Band
  Cop
  Modrotisk
  The Lussatian Grass
  Brzdaři
  Vabank Unit
  Album
   

 

  26. ročník – 2.9.2006
místo: Borovany
konferoval: Rosťa Čapek
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Album
  Freegrass
  Wejlet
  Apple
  Ptáčkovi a přátelé
  High Grass
  Carrabina
  Kvintet
  GrassPark
  Nová Sekce
  The Lussatian Grass
  Brzdaři
  Burizon
   

 

 

  27. ročník – 1.9.2007
místo: Borovany
konferoval: Vlasta Jánský
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Regress
  Zdeněk Hampl
  Fámy
  Rolls Boys
  High Grass
  Flashback
  BlueGate
  Wejlet
  Blue Eyes
  Vabank Unit
  Cop
  Flastr
  GrassCountry
   

 

 

 

  28. ročník – 6.9.2008
místo: Borovany
konferoval: Miki Prusík + Jarda Pertlíček
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Frýda & Company
  Fox
  GrassRoad
  GrassPark
  Minaret
  Apple
  Brzdaři
  Petr Brandejs Band
  BG Cwrkot
  Nová Sekce
  Cop
  Monogram
  Album
   

 

  29. ročník – 5.9.2009
místo: Borovany
konferoval: Jerry Štěrba
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Hary Phill Band
  Regress
  Dostavník
  Flashback
  Wyrton
  BlueGate
  High Grass
  Goodwill
  Taverna
  Wow Trio
  Cop
  New River Train
   

 

  30. ročník – 3.-5.9.2010
místo: Borovany
konferoval: Miki Prusík
zvuk: Vláďa Prusík
   
účinkovali: Carrabina
  Twisted Timber
  Frýda & Company
  Apple

ChBQ

High Grass

Jam Station

 

Veget

Flashback

  Kvintet

Handl

BG Cwrkot

Album

Nová Sekce

Blueground

Wyrton

  Modrotisk

GrassCountry

Brzdaři

BlueGate

   

Robert Křesťan a Druhá Tráva

Cop