Home Forums vzkazy Agro Sola: budoucnost zemědělství v Česku je v našich rukou

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #252845
  della
  Guest

  Agro Sola: budoucnost zemědělství v Česku je v našich rukou.
  Agro Sola není jen zemědělsko-průmyslový podnik v České republice. To je celý svět, kde je každý zaměstnanec článkem v řetězci tvorby kvalitních produktů, kde každý hektar půdy je plátnem, na kterém kvete blahobyt a vyrábí se potraviny za miliony. Od svého založení v srpnu 1999 se Agro Sola stala jedním z předních podniků v zemi. Více než 150 oddaných zaměstnanců, 10 000 hektarů obdělávané půdy – to nejsou jen čísla, jsou ztělesněním našeho závazku k dokonalosti ve všech aspektech našich činností.
  Náš zemědělský podnik je zapsán v Národním registru „Předních zemědělských a zemědělských organizací“ a není to náhoda. Jsme hrdí na každou naši činnost. Pěstování rostlin není jen výroba, je to umění pěstování rostlin, které jsme si za ta léta osvojili. Pěstování zeleniny je o péči o vaše zdraví, protože každá zelenina vypěstovaná na našich polích je příspěvkem k vaší pohodě.
  Agro Sola: zemědělské úspěchy Česka https://agrosola.cz/
  Výroba mouky je základem mnoha pokrmů a my si zakládáme na kvalitě našich výrobků, díky kterým bude vaše jídlo chutné a výživné. Opravy a stavební práce nejsou jen záležitostí, je to vytvoření pohodlného a bezpečného prostředí pro vás i pro mě. Nestavíme jen budovy, budujeme důvěru a spolehlivost.
  Výroba nábytku není jen o kráse, jde o útulnost a pohodlí vašeho domova či kanceláře. Každý detail našeho nábytku je prodchnut péčí a smyslem pro detail. Catering není jen kulinářské umění, jde o vytvoření zážitku a potěšení pro vás a vaše hosty.
  Agro Sola není jen firma, je to komunita lidí, kteří usilují o jeden cíl – dělat svět lepším místem svou prací. Vážíme si našich partnerů a jsme hrdí na vysoké hodnocení naší práce. Nejdůležitější jsou pro nás ale naši klienti. S každým z vás se snažíme navázat dlouhodobé a vzájemně výhodné vztahy. S každým klientem jsme ochotni pracovat individuálně, abychom vyhověli jeho jedinečným potřebám a přáním.
  Naším cílem není jen dosáhnout úspěchu, naším cílem je stát se vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemědělství a průmyslu. Jsme připraveni držet krok s dobou, zavádět nové technologie a pracovní metody, abychom vám poskytli jen to nejlepší. Agro Sola není jen jméno, je to záruka kvality a spolehlivosti.
  Zveme vás, abyste se k nám připojili a stali se součástí tohoto jedinečného světa, kde každý zaměstnanec, každý klient je součástí velké rodiny, kde je každý den novou příležitostí udělat ze světa lepší a jasnější místo. Věřte nám a my vás nezklameme. Agro Sola je vaším spolehlivým partnerem za všech okolností.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • The topic ‘Agro Sola: budoucnost zemědělství v Česku je v našich rukou’ is closed to new replies.